سرخط خبرها
خانه » اخبار جشنواره » آثار راه یافته به بخش داوری جشنواره ملی آیات گیلان معرفی شد

آثار راه یافته به بخش داوری جشنواره ملی آیات گیلان معرفی شد

دبیر اجرایی جشنواره ملی نمایشنامه نویسی و فیلم نامه نویسی آیات از معرفی آثار راه یافته به بخش داوری این جشنواره خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، حسین ابراهیمیان با اشاره به برگزاری جشنواره ملی فیلمنامه نویسی و نمایشنامه نویسی با موضوع قرآن و عترت (ع)، با عنوان «آیات» به میزبانی استان گیلان؛ گفت: این جشنواره از سری برنامه های جشنواره بین المللی آیات، زیر نظر دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار می شود.

وی ادامه داد: جشنواره مذکور با حمایت و همکاری شورای فرهنگ عمومی استان، شورای هماهنگی و گسترش فعالیت های قرآنی و موسسه فرهنگی قرآن و عترت تسنیم وحی گیلان برگزار می شود.

دبیر اجرایی جشنواره ملی نمایشنامه نویسی و فیلم نامه نویسی آیات گیلان با اشاره به ارسال 455 اثر از 227 شرکت کننده از 28 استان کشور به دبیرخانه این جشنواره، افزود: علاقمندان برای مشاهده فهرست آثار راه یافته به بخش داوری نهایی جشنواره می توانند به سایت جشنواره به آدرس www.ayaategilan.ir مراجعه نمایند.

وی با بیان این که تیم داوری نهایی جشنواره متشکل از اسماعیل براری، مهدی ارگانی و عبدالحی شماسی است، یادآور شد: آیین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان جشنواره ملی نمایشنامه نویسی و فیلم نامه نویسی آیات، صبح روز چهارشنبه 30 فروردین با حضور جمعی از مدیران، هنرمندان و اصحاب قرآن کشور و استان در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیا (ص) رشت برگزار خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*